DUK


Kiek kainuoja apsauginė signalizacija individualiam namui?

Viskas priklauso nuo namo išplanavimo, ploto, aukštų skaičiaus, langų skaičiaus ir išsidėstymo, įėjimų į namą skaičiaus ir kitų sąlygų. Kiekvienu atveju, atsižvelgiant į aukščiau paminėtus parametrus yra skaičiuojama apsauginės signalizacijos sąmata konkrečiam namui. Įsirengiant signalizaciją galima pasinaudoti saugos tarnybos „Šerifai“ suteikiama galimybe įsirengti signalizacija už ją sumokėjus tik 160 € (552.45 Lt.)  ir pasirašius saugojimo sutartį ne trumpesniam kaip 36 mėnesių laikotarpiui.

Kiek kainuoja būsto apsaugos paslauga?

Būsto apsauga daugeliui gyventojų jau tampa kasdienybe. Saugos tarnybos „Šerifai“ teikiama apsaugos paslauga per parą kainuoja vos nuo 0,30 € (1.04 Lt.). Tai tikrai nedideli pinigai, už kuriuos maksimaliai sumažintumėte turto praradimo riziką, išspręstumėte nerimo dėl būsto ir brangių žmonių saugumo klausimą. Įvertinus galimus nuostolius, nuo kurių busite apsaugoti – nauda akivaizdi.

Ar galima įsirengti apsaugos sistemą bute, kuriame jau atlikti remonto ir apdailos darbai?

Taip. Tokiam būstui sprendimas yra belaidė apsaugos sistema arba sistema su galimybe prijungti belaidžius prietaisus.Tokių sistemų įrengimas neturi įtakos atliktiems remonto ir apdailos darbams.

Ar galima pajungti objekto signalizaciją į centrinį stebėjimo pultą per internetą?

Taip. Toks objekto signalizacijos pajungimo į centrinį stebėjimo pultą būdas jau yra.

Ar galiu įsirengti apsaugos sistemą būste, kuriame laikau augintinį?

Taip. Tam tikslui mūsų darbuotojai turi įvertinti patalpas, kuriuose bus laikomi gyvūnai, bei parinkti tinkamą apsaugos sistemos tipą, jos išdėstymą. Apie tai, kad laikote namuose augintinį informuokite „Šerifų“ specialistus, kurie Jums visuomet patars kokią sistemą rinktis ir kokie galimi patalpų apsaugos sprendimai.

Kuo skiraiasi signalizacijos signalų priėmimas į saugos tarnybos pultą nuo informacijos gavimo į telefoną?

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad saugos tarnybos stebėjimo pultas nuolat vykdo nuolatinę ryšio su saugomu objektu kontrolę ir mato jo sutrikimus sekundžių tikslumu, nepriklausomai nuo sutrikimo priežasčių. Pasirinkus informacijos iš apsaugos sistemos į telefoną gavimo 
būdą – informacijos apie ryšio sutrikimą saugomame objekte tiesiog nėra. Norint ją gautį į telefoną – reikėtų pirkti papildomą paslaugą iš mobilaus ryšio operatoriaus arba kito tiekėjo (jau šią vasara tokia paslaga bus pradėta teikti ir Lietuvoje).

Ar gali mano signalizacijos įjungimo/ išjungimo kodu naudotis kiti asmenys?

„Šerifai“ rekomenduoja, kad Jūsų kodo nežinotų jokie kiti asmenys, išskyrus Jus patį. Patartina net šeimos nariams kiekvienam turėti po savo atskirą kodą. Jeigu šį signalizacijos kodą perduosite kam nors kitam, rizikuojate, kad šį kodą sužinos ir juo pasinaudos pašaliniai asmenys, siekiantys padaryti žalą. Įvesdami šį kodą, stenkitės, kad jo nepamatytų jokie asmenys.