PRIVATIEMS

Didelę patirti turintys mūsų įmonės specialistai visada Jums patars ir padės tinkamai pasirūpinti Jūsų turto saugojimu ir saugiu gabenimu. Pasirūpins Jūsų svečių ir artimųjų saugia švente. Jūsų pageidavimu įrengs  matomas  arba slaptas vaizdo stebėjmo kameras.

Paslaugos privatiems klientams:

 • ELEKTRONINĖ (TECHNINĖ) OBJEKTŲ APSAUGA.

  Objekte įrengta vietinė apsaugos ir gaisro signalizacija telefoniniu, internetiniu, radijo ar GPRS ryšiu pajungiama į bendrovės centrinį stebėjimo pultą. Pulto operatorius, gavęs apsaugos sistemos suveikimo signalą iš saugomo objekto, radijo ryšio pagalba, nedelsiant informuoja arčiausiai esantį ginkluotą greito reagavimo ekipažą, suteikdamas jam išsamią informaciją apie objektą ir gauto signalo pobūdį. Atvykęs ekipažas imasi visų būtinų ir įstatymais leidžiamų priemonių - kliento gyvybės, sveikatos ir turto išsaugojimui.


  ELEKTRONINĖS PASLAUGOS PRIVALUMAI:


  Vienas pigiausių ir patikimiausių patalpų, turto ir teritorijų apsaugos būdų.
  Greitas, patikimas būdas gauti informaciją apie kylantį gaisro pavojų ir iškviesti pagalbą.
  Apsaugos būdas, kuris užtikrina nesudėtingą naudojimą, kontrolę ir privatumą. 
  Efektyvi prevencijos priemonė nuo vagysčių ir turto gadinimo.


 • RENGINIŲ APSAUGA.

  Renginio apsaugos tikslas - palaikyti tvarką renginių ar švenčių metu, užtikrinant visų dalyvių saugumą, garantuoti renginio infrastruktūrų apsaugą (scenos, technikos, kitos renginio įrangos). Renginio apsaugą vykdantys apsaugos darbuotojai pagal poreikį gali vykdyti pakvietimų kontrolę, įnešamų pavojingų daiktų kontrolę, palaikyti viešąją tvarką. Padeda renginio organizatoriams valdyti renginio lankytojų srautus, vykdo trasporto priemoniu apsaugą.
  Renginio apsauga vykdome privačiose šventėse ir įvairiuose pobūviuose, tiek viešose, tiek ir privačiose erdvėse. 


 • VERTYBIŲ PERVEŽIMAS.

  Kliento pageidaujamų vertybių pervežimas su apsauga. Tuo tikslu organizuojamos tinkamos transporto priemonės ir pervežimo metu vykdoma jų apsaugą.

 • PALYDA.


  Greito reagavimo grupė automobiliu lydi klientą, piniginį krovinį ar kliento transporto priemonę į nurodytą vietą, užtikrindama palydos objekto saugumą.

 • APSAUGINĖS SIGNALIZACIJOS IR VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMŲ ĮRENGIMO DARBAI.

  Konsultuojame visų tipų apsaugos sistemų (ir kitų su apsaugos veikla susijusių silpnųjų srovių sistemų) projektavimo ir diegimo klausimais. Vykdome šių sistemų projektavimą, montavimą bei techninę priežiūrą. Aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį turintys įmonės specialistai įvertins galimas grėsmes ir pasiūlys optimalų, poreikius bei galimybes atitinkanti sprendimą.

 • PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS ĮRENGIMAS.

  Konsultuojame visų tipų gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais. Aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį turintys įmonės specialistai įvertins jūsų patalpas ir pasiūlys optimalų, teisės aktų reikalavimus bei galimybes atitinkantį sprendimą.
  Vykdome šių sistemų projektavimą, montavimą, išbandymą bei parengiame reikiamus dokumentus objekto gaisro signalizcijos pridavimui valstybinėms institucijoms.