VERSLUI

Mes  padėsime apsaugoti Jūsų įmonės turtą, teritoriją ir darbuotojus. Visur ir visada pasiūlysime pati geriausią ir efektyviausią  saugumo  sprendimą.

Paslaugos verslo klientams:

 • ELEKTRONINĖ (TECHNINĖ) OBJEKTŲ APSAUGA.

  Objekte įrengta vietinė apsaugos ir gaisro signalizacija telefoniniu, internetiniu, radijo ar GPRS ryšiu pajungiama į bendrovės centrinį stebėjimo pultą. Pulto operatorius, gavęs apsaugos sistemos suveikimo signalą iš saugomo objekto, radijo ryšio pagalba, nedelsiant informuoja arčiausiai esantį ginkluotą greito reagavimo ekipažą, suteikdamas jam išsamią informaciją apie objektą ir gauto signalo pobūdį. Atvykęs ekipažas imasi visų būtinų ir įstatymais leidžiamų priemonių - kliento gyvybės, sveikatos ir turto išsaugojimui.

  ELEKTRONINĖS PASLAUGOS PRIVALUMAI:

  Vienas pigiausių ir patikimiausių patalpų, turto ir teritorijų apsaugos būdų.
  Greitas, patikimas būdas gauti informaciją apie kylantį gaisro pavojų ir iškviesti pagalbą.
  Apsaugos būdas, kuris užtikrina nesudėtingą naudojimą, kontrolę ir privatumą.
  Efektyvi prevencijos priemonė nuo vagysčių ir turto gadinimo.

 • Fizinė objektų apsauga.


  Fizinė objekto apsauga – tai objekto (pastato ar teritorijos), jame esančio turto bei žmonių apsauga, kai saugomame objekte nuolatos arba tam tikru laiku budi apsaugos darbuotojas. Fizinės apsaugos užduotis yra: apsaugoti objekte esantį turtą, užtikrinti nustatytą asmenų ir transporto judėjimo tvarką, reaguoti į pavojaus signalus, sulaikyti tvarkos pažeidėjus, vykdyti kitas funkcijas susijusias su objekto apsauga. Naudojant fizinės apsaugos būdą dažniausiai saugome : administracinius pastatus, bankus, gamyklas, statybų aikšteles, prekybos centrus, parduotuves ir teritorijas.

  Fizinės objekto apsaugos privalumai:

  Vienintelis būdas leidžiantis, nedirbant įmonei, kontroliuoti krovinių ir transporto judėjimą į/ iš įmonės teritorijos.
  Efektyviausias būdas kontroliuoti įmonės darbuotojų bei lankytojų judėjimą ir jų įnešamus bei išnešamus daiktus.
  Apsaugos būdas suteikiantis galimybę betarpiškai valdyti vaizdo stebėjimo sistemas ir operatyviai reaguoti į jų fiksuotus pažeidimus.
  Greitas reagavimas avarijų ar gaisro atveju.

 • RENGINIŲ APSAUGA.


  Renginio apsaugos tikslas - palaikyti tvarką renginių ar švenčių metu, užtikrinant visų dalyvių saugumą, garantuoti renginio infrastruktūrų apsaugą (scenos, technikos, kitos renginio įrangos). Renginio apsaugą vykdantys apsaugos darbuotojai pagal poreikį gali vykdyti bilietų/pakvietimų kontrolę, įnešamų pavojingų daiktų kontrolę, palaikyti viešąją tvarką. Padeda renginio organizatoriams valdyti renginio lankytojų srautus, vykdo trasporto srautų kontrolę. Pagal poreikį, vykdo svarbių asmenų palydą ir leidimų kontrolę.

  RENGINIO APSAUGĄ VYKDOME:

  Koncertų, festivalių, diskotekų ir sporto varžybų metu,
  Konferencijose ir parodose,
  Įmonių švenčių metu,
  Privačiose šventėse ir įvairiuose pobūviuose.


 • PASAUGA.


  Piniginio krovinio ar kitų vertybių paėmimas iš kliento, saugojimas ir pristatymas į kliento nurodytą vietą, saugos tarnybos automobiliu.


 • PALYDA.


  Greito reagavimo grupė automobiliu lydi klientą, piniginį krovinį ar kliento transporto priemonę į nurodytą vietą, užtikrindama palydos objekto saugumą.

 • APSAUGINĖS SIGNALIZACIJOS IR VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMŲ ĮRENGIMO DARBAI.

  Konsultuojame visų tipų apsaugos sistemų (ir kitų su apsaugos veikla susijusių silpnųjų srovių sistemų ir infrastruktūrų) projektavimo ir diegimo klausimais. Vykdome šių sistemų projektavimą, montavimą bei techninę priežiūrą. Aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį turintys įmonės specialistai įvertins galimas grėsmes ir pasiūlys optimalų, poreikius bei galimybes atitinkanti sprendimą.

 • PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS ĮRENGIMAS.

  Konsultuojame visų tipų gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais. Aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį turintys įmonės specialistai įvertins jūsų patalpas ir pasiūlys optimalų, teisės aktų reikalavimus bei galimybes atitinkantį sprendimą.
  Vykdome šių sistemų projektavimą, montavimą, išbandymą bei parengiame reikiamus dokumentus objekto gaisro signalizcijos pridavimui valstybinėms institucijoms.

 • PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS SISTEMŲ PRIEŽIŪRA IR PERIODINIAI PATIKRINIMAI.

  Patyrę įmonės specialistai, pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus, patikrins kliento objekte įrengtą gaisro aptikimo signalizaciją ir sutvarkys patikrinimų dokumentus. Nuolat teiks pagalbą eksploatuojant ir prižiūrint gaisro signalizacijos įrenginius. Pasirūpins, kad
  reguliariai - pagal nustatytą grafiką būtų atlikti periodiniai techniniai patikrinimai.


 • PRAĖJIMO KONTROLĖS SISTEMŲ ĮRENGIMAS.

  Šiandien efektyvi verslo aplinkos procesų bei resursų kontrolė neįsivaizduojama be modernių elektroninių saugos sistemų. Patyrę įmonės specialistai patars, kaip racionaliai ir teisingai įrengti įeigos kontrolės sistemą, kad pasiekti norimą personalo kontrolės ir apsaugos lygį. Įrengs ir suderins Jūsų pasirinktą sistemą.